the header image
Huittisten Voimistelu ja Liikunta ry.Hyvässä seurassa on ilo liikkua!
Kausi on päättynyt

Kausi on päättynyt

Vallitsevan tilanteen vuoksi joudumme toteamaan, että jumppakautemme ei enää tänä keväänä jatku. Myös kevätnäytökset on peruttu tältä keväältä.

Nyt kannattaa ottaa seurantaan seuran Facebook-sivut sekä Instagram, jos ei ole jo tehnyt sitä. Facebookista meidät löytää nimellä Huittisten Voimistelu ja Liikunta, Instagram käyttäjänimemme on hvoli. Instagramissa seura julkaisee joka viikko liikuntahaasteita ja tarkoituksena on alkaa pitää aikuisille suunnattuja tunteja verkossa. Seuratkaa ilmoittelua!

Jos suinkin olosuhteet sallivat, alkavat seuran perinteiset kesäjumpat kesäkuussa. Nämä jumpat ovat tänä kesänä seuran jäsenille ilmaisia.

Jos olet kiinnostunut ohjaamaan aikuisten liikuntatunteja syksystä alkaen, ota yhteyttä! Tunteja voi ohjata oman mielenkiinnon mukaan ja tarpeen tullen koulutamme tehtävään. Yhteyttä voi ottaa sähköpostilla hvoli.ry@gmail.com.

Jumppailoa jokaisen kotiin!